HAKKIMIZDA

BTC; İş Sağlığı ve Güvenliği, Çevre Yönetimi Danışmanlığı ve mühendislik konunlarında hem ülke içinde hem de ülke dışında hizmet veren, alanında uzman kadrosu ve deneyimli çözüm ortakları ile çalışma faaliyetlerini sürdürmektedir.

BTC olarak, ISO 31000 risk yönetimi, ATEX eğitimlerini, mühendislik hizmetleri ve danışmanlıklar la birlikte İş yeri Hekimliği, İş Güvenliği Uzmanlığı, Sağlık Personeli desteği sağlayarak, risk analizleri, yüksekte çalışma eğitimi, yük kaldırma işlerinde Kaldırma ve Taşıma İşlerinde Sapancı, İşaretçi ve Bayrakçı Eğitimi, ilk yardım eğitimleri, iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri başta olmak üzere 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği kanununda yer alan yasal gerekliliklerinin uygulanmasında tüm işyerlerine hizmet vermekteyiz.

WE FOLLOWED THE CORE VALUES

  • Safety and Health Inspection
  • Environmental Engineering
  • Environmental Consulting
  • Reliability and Safety Assessment
  • Immediate response to clients’

OUR STRATEGİC SUSTAİNABİLİTY

Tumblr photo booth normcore, Bushwick Brooklyn hella fixie YOLO locavore umami Shoreditch. 3 wolf moon selfies readymade slow-carb, 90’s craft beer synth sustainable. Lomo raw denim hoodie, ennui tilde trust fund gentrify Neutra Intelligentsia lumbersexual cornhole authentic.